+90 (212) 516 35 54

Hakkımızda

Kuğu Turizm Teks. İnş. Gıda San. Ve Tic. Ltdi.Şti. olarak firmamız 1993 yılında kurulmuş olup Rusya’ya giren ilk türk firmalarından biridir. Firmamız kurulduğu günden bugüne ana hattı RUSYA olmak üzere BDT ülkelerinde tam destek lojistik hizmeti vermektedir.

1993 yılında ilk hizmet yolculuğundan bugünlere, Türk insanının işgücü, zekası ve çok büyük gayretlerimizin ötesinde, ülkemizin bize sağladığı olanaklarla ulaştığımızı biliyoruz.

Buna verilecek en güzel ve gururlu karşılığın, bu topraklardan doğan ve gelişen bir kurum olarak sağladığımız istihdam ve katma değerin dışında, yalnız bugün değil, uzak gelecekte de var olacak dünya platformunda bir kurum olmayı başarmak olduğuna inanıyoruz.

Vizyonumuz

Uluslararası ölçeklerde kaliteli ve yenilikçi bakış açısıyla lojistik hizmetler alanında lider olmak.

Amacımız satışını yaptığınız tüm ürünlerin imalatından müşterinizin adresine teslimine kadar olan süreçteki tüm hareketlerde sahibi olduğumuz tüm ekipmanı kullanımınıza sunarak genel işleyişinizi tamamlamaktır.

Bu noktada çağın gerektirdiği her türlü teknoloji, vizyon ve süreklilik vazgeçilmezlerimiz arasında olacaktır, özellikle süreklilik hem müşterilerimizin kendi sektöründe hem şirketimizin kendi sektöründe temel kavramlardan biri olduğundan tüm işleyiş bu yönde ve sağlam temellere oturmuş olmalıdır, ayrıca yenilikleri uygulayacak esnekliğe sahip olmalıdır.

Misyonumuz

Hizmet verdiğimiz alanlarda, ihtiyaçlar ölçüsünde çözüme kısa sürede ulaşmak ve kalite anlayışımızdan ödün vermeden sürdürebilir hizmet vermek.

Kugu Logistic bu olgudan hareket ederek, onurlu ve köklü geçmişini dünyadaki değişim ve gelişimlerle harmanlamakta; sürekli daha yeni, daha iyi ve daha kaliteli ürün ve hizmet üretme misyonu ile çalışmaktadır.

Kalite Politikamız

Kuğu Lojistik müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerine en uygun, kaliteli hizmet sunma esasını benimsemiştir. Kalite politikamızı, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerindeki seyre göre sürekli gözden geçirmek.

Müşteri Odaklılık: Faaliyetlerimizde müşterilerin gelişen teknolojiye paralel olarak değişen taleplerini saptamak ve karşılamak, hatta müşteri taleplerinin ötesine geçerek koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlanması hedeflenir.

Liderlik: Grubumuz bünyesinde liderlik hiyerarşik unvanla değil, “liderlik davranışı” sergilenerek uygulanır. Liderlik davranışı, personelimizin kendi alanında inisiyatif kullanması ve iş sonuçlarını sürekli iyileştirmeye yönlendirmesidir. Liderlerimiz amaç ve hedef birliğimizi oluşturur.

Çalışanların Katılımı: Grubumuzda her seviyede çalışanın, süreçlerin ve hizmet kalitesinin sürekli iyileştirilmesine katılımı en önemli profesyonellik ilkesidir. Tüm çalışanların şirketin kurumsal hedeflerini kişisel hedef olarak benimsemeleri grubumuz kültürünün en önemli özelliklerindendir.

Süreç Yaklaşımı: Faaliyetlerimiz ve uygulamalarımız birbirini etkileyen diğer ilgili operasyonlarla bir bütün olarak değerlendirilir. Her süreç, girdiler, çıktılar, kullanılan kaynaklar dahilinde verimlilik ve karlılık yönünden kendi içinde etkili olarak izlenir ve diğer ilgili süreçlerle olan etkileşim göz önüne alınarak yönetilir.

Yönetime Sistem Yaklaşımı: Birbirleri ile ilgili süreçlerin bir sistem olarak tanımlanması, yönetilmesi, hedeflerin başarılması grup faaliyetlerimizin etkililiğine ve verimliğine katkı sağlamaktadır.

Sürekli İyileştirme: Tüm faaliyetlerimizde müşterilerimize hizmet sunumu ile ilgili tüm ana ve destek süreçlerde sürekli ve sistematik olarak iyileştirme hedeflenir. Hizmet ve süreçlerin sürekli iyileştirilmesinin her çalışan tarafından en önemli amaç olarak benimsenmesi, uygulamalarımızın başarıya ulaşması için çok önemlidir.

İnsan Kaynakları Politikamız

Kuğu Logıstıc ve Grup Şirketinde İnsan Kaynakları politikası, çalışma yasa ve düzenlemelere uyumlu, adil çalışanları için sağlıklı, güvenli, saygılı iş ortamı yaratabilmek ve şirketin çalışanları ile birlikte büyümesini sağlamaktadır.

İşe alım esnasında kurum içinde, çalışanlar arasında dil, din, ırk, cinsiyet, fiziksel engel gibi nedenlerle ayrımcılık yapılması kabul edilemez.

Açık pozisyonlara ait aranan nitelikler şirket içinde ve dışında ilan edilir. Dileyen herkes bu pozisyonlara başvurmakta serbesttir.

e-mail : ik@kugulogistic.com