Depolama & Dağıtım

1997 yılında depolama ve dağıtım hizmeti vermeye başladığımız günden bugüne müşterilerinin öncelikleri, onların hareket şeklini belirleyen önemli hususları öğrenerek bu bilgiler doğrultusunda ürünün depolanmasını, stok takibini ve raporlanmasını, tüm bu konularda gerekli verilere diledikleri zaman ulaşılmasını mümkün kılan bir işleyişi takip eder.

Değerli müşterilerimizden aldığımız ürünleri, sitemli çalışmamız ve depolama alanında profesyonel kadromuz yardımıyla önceden planladığımız stratejik bir dizilim sürecine tabi tutarız. Bu sayede ürünlerimizi sevkiyata göndermek için depodan çıkarırken oluşabilecek zaman kaybını ortadan kaldırarak sistemli ve hızlı bir hareket alanı oluşturmuş oluruz.

Depolarımızdaki ürünlerin talep edilen süre boyunca özelliklerini kaybetmeden saklanması ve gerektiği zaman müşterilerimizden gelen siparişlere uygun bir şekilde hazırlanıp hemen sevkiyata başlanması için her türlü tedbir, önlem ve özveriyi göstermekteyiz.

Depolarımızda güvenlik, üzerinde durduğumuz en önemli hususların başında gelmektedir. Depomuza giren çıkan ürünlerin, ziyaretçilerin ve çalışanların kayıtları büyük bir hassasiyetle tutulup arşivlenmektedir. Bu önemlerimize ek olarak depolarımız 7/24 güvenlik kameraları tarafından kontrol edilmektedir.