Gümrükleme

Depolama ve dağıtıma ek olarak gümrük geçişlerindeki işlemlerle de yakından ilgilenmek, müşterilerimizin bu işlemler sırasında yaşadığı veya yaşayabileceği sıkıntıları önceden tespit ederek minimize etmek de bizim hizmetlerimiz arasında yer alan önemli bir desteğimizdir. Bu hizmetimiz bir yandan müşterilerimizin gümrük geçişlerindeki zaman kaybını minimize ederken, bir yandan da taşınan yüklerin müşterilerimize ulaşım hızını maximize eder.

Firmamız gümrükleme işlemlerini yürütmenin yanı sıra müşterilerine bu konu hakkında danışmanlık hizmeti de vermektedir. Değişen kanun ve mevzuatlar ile ilgili bilgi, öneri ve tavsiyelerini değerli müşterileriyle paylaşarak süreci sağlıklı, hızlı ve başarılı bir şekilde yönetmek firmamızın önem verdiği hususlardan biridir. Şeffaflık ilkesini el üstünde tutarak süreç içerisinde oluşan çeşitli gelişmelerden değerli müşterilerimizi eş zamanlı olarak haberdar etmek firmamızın iş anlayışının vazgeçilmez bir parçasıdır.

İhracatçı firmalarımıza Muratbey Gümrüğü’ nde bulunan 116 nolu Kuğu Ada ofisimizde müşterilerimize Türkiye gümrüklerinde, tescil hizmeti ile danışmanlık sunmaktayız.