Taşımacılık

İhracatta zamanın kıymetinin bilincinde olarak BDT ülkelerine müşterilerimize en uygun fiyat ve kalitede hizmet sunmayı ilke olarak benimsemişizdir.

Firmamız kendisine emanet edilen malları en hızlı ve en güvenli bir şekilde söz verilen noktaya ulaştırmak konusunda oldukça titizdir. Deneyimli ve işinin ehli saha çalışanlarımızın ve ofislerimizden kendilerine destek olan uzman kadromuzun takım çalışması hızın ve güvenliğin bir arada bulunabilmesini sağlayan ana etkenlerin başında gelir. Hava durumu, trafik, doğal ve yapay değişimleri hesaba katarak, matematiksel ve pratiksel deneyimlerimiz ışığında, A noktasından B noktasına ulaşmanın en kısa yolu belirlenir. Belirlenen Güzargah üzerinde hareket eden araçlarımızın karşılaştığı spontane gelişen sorunlar, ofislerimizdeki çalışanlar tarafından çözüme kavuşturulur. Gerekirse alternatif güzergahlar belirlenerek ulaşımın aksaması engellenir.

Şoförlerimiz yola çıktıkları güzergahlar üzerindeki devletlerin araç kullanım kanunları konusunda eğitimli, deneyimli ve titizlerdir. Sürekli değişen ve gelişen kanunlar ve kurallar konusunda her daim güncel tutulmaktadırlar. Güncel araç kullanım kanunlarından en ufak bir taviz vermeden, kendilerine emanet edilmiş malları değerli müşterilere ulaştırmak tek hedefleridir.